Sponsoren Lampex

Sponsor worden?

Onze sponsoren zorgen ervoor dat het financieel haalbaar is om de Lampex te houden. Bij de Kinderlampex zijn ze nóg belangijker; ze zorgen ervoor dat kinder gratis kunnen meedoen! Wil uw bedrijf ook sponsor worden van de (Kinder)lampex? Neem dan contact met ons op. Wij geven u graag informatie over de mogelijkheden en de diverse sponsorpakketten met hetgeen u van ons kunt verwachten voor uw sponsoring.

Sponsoren

Damstra Installatietechniek uit Driezum - www.damstra.nl 

Glashandel Nicolai uit Dokkum - www.glashandel-nicolai.nl 

De Bruin Isolatie uit de Westereen - www.debruinisolatie.nl 

Landelijke bouwstijl - www.landelijkebouwstijl.nl 

Dijkstra Draaisma - www.bgdd.nl 

Palsma verzekeringen uit Dokkum – www.palsmaverzekeringen.nl 

Kooistra Kleding - www.kooistrakleding.nl 

Autobedrijf Simon Bosgraaf uit Dokkum - www.autobedrijfsimonbosgraaf.nl 

Autopoetsbedrijf Leen Bosgraaf - www.autopoetscentrale.nl 

D. Wiersma Metselwerken uit Damwâld - 06 41 34 26 94 

Dak Totaal Noord uit Kootstertille – www.daktotaalnoord.nl 

Tom Meindertsma Tweewielers uit Dokkum – www.tommeindertsma.nl 

Bakkerij van Eck uit Damwâld - www.vaneckbakkerij.nl 

Slim uitdeuken (zonder spuiten) uit Dokkum - www.slimuitdeuken.nl 

AutoFirst Eriton uit Leeuwarden - www.autofirst-eriton.nl 

Combi-Service uit Damwoude - www.combi-service.nl 

Boersma Automobielbedrijf uit Wâlterswâld - www.autobedrijfboersma.nl 

Postma Verhuur uit Driezum - www.postmaverhuur.nl 

B-A auto’s uit Wouterswoude - 06 25 49 51 30

Spar uit Damwald - www.spar.nl 

Matthijs van der wal -

Van der Wal Hout uit Noordbergum – www.vanderwalhout.nl 

Poelman vof uit Grootegast – www.poelman-vof.nl 

Auke Feddema, hovenier

Glashandel Nicolai uit Dokkum - www.glashandel-nicolai.nl 

Nije Warf uit Wouterswoude - www.nijewarf.nl 

Drowa - www.drowa.nl 

Bremer uit Wouterswoude

Driesumer auto en onderdelen bedrijf B.V. - 0653326878

RLM - www.rlm.nl 

Cafe us thus uit Driesum

Studio Appelboom uit Driesum - www.studioappelboom.nl 

Peter Poelman uit Grootegast - www.poelman-vof.nl 

Van Tuyl verhuur - www.vtverhuur.nl 

Handelsonderneming Schaafsma uit Wouterswoude - www.handelsondernemingschaafsma.nl 

Handelsonderneming Schaafsma uit Wâlterswâld - www.handelsondernemingschaafsma.nl

Kooistra Kleding uit Dokkum en andere plaatsen - www.kooistrakleding.nl

Damstra Installatietechniek uit Driezum - www.damstra.nl 

Landelijke Bouwstijl uit Driezum - www.landelijkebouwstijl.nl 

De Bruin Isolatie uit de Westereen - www.debruinisolatie.nl 

Postma Verhuur uit Driezum - www.postmaverhuur.nl

Gemeente Dantumadiel uit Damwâld - www.dantumadiel.eu 

Bouwgroep Dijkstra Draisma uit Dokkum - www.bgdd.nl 

Boersma Automobielbedrijf uit Wâlterswâld - www.autobedrijfboersma.nl 

Glashandel Nicolai uit Dokkum - www.glashandel-nicolai.nl

Slim uitdeuken (zonder spuiten) uit Dokkum - www.slimuitdeuken.nl

Loonbedrijf D. van der Beek uit Driezum - 0511 421 056 

Rabobank Noordoost-Friesland uit Damwâld - www.rabobank.nl  

CombiService Timmer- en onderhoudsbedr. uit Damwâld - www.combi-service.nl 

Studio Appelboom Webdesign & Hosting uit Driezum - www.studioappelboom.nl 

Bakkerij van Eck uit Damwâld - www.vaneckbakkerij.nl

Van Tuyl Verhuur uit Driezum - www.vtv-bv.nl